Skocz do zawartości
Twitt

Rekrutacja

Rekomendowane odpowiedzi

424bbf5284c9b.png

Żeby wszystko działało prawidłowo potrzebujemy osób, które dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu będzie potrafiło ożywić organizację publiczne, nadać im odpowiednie cele, rozwój i atmosferę, która przyciągnie do siebie wielu graczy i wpłynie pozytywnie na życie i fabułę serwera. Osoba zainteresowania składa aplikacje opisując krótko swoje doświadczenie na scenie RP oraz to zdobyte w organizacji na jaką się aplikuje. Do tego pomysł na frakcję, jej opis, przedstawienie całej struktury z podziałem na obowiązki. Do tego potrzebny wypisany podstawowy skład organizacji, jak ona wpłynie na serwer i co wniesie swoim istnieniem i jak zamierza działać spełniając oczekiwania opiekunów i graczy. Do tego należy zamieścić informację o tym co dana organizacja publiczna oferuje zwykłym cywilom, chodzi o wychodzenie z różnymi inicjatywami do zwykłych graczy, którzy chcieliby uczestniczyć w takich eventach, które są organizowane przez służby jak imprezy masowe albo dni otwarte gdzie zwykły człowiek może poznać bliżej sprzęt i sens pracy danej organizacji. W porozumieniu z administracją organizacje publiczne mają możliwość tworzenia większych eventów, które będą miały bezpośredni wpływ na to co dzieję się na serwerze.

Obecnie poszukujemy:

  • PD/SD – osoba, która zostanie liderem organizacji porządkowej wzorowanej nie tylko na LAPD, ale na całym Law Enforcement w CA. Czyli chodzi o odtworzenie w niemal identycznego schematu działań, procedur, kodów, przepisów i aktów prawnych, które funkcjonują w Stanach Zjednoczonych. Agencji egzekwującej prawo, która swoje działania będzie również opierała na podobnym systemie sądownictwa, która istnieje w rzeczywistości. Oprócz zwalczania przestępczości i pilnowania porządku na ulicach frakcja będzie musiała zintegrować się z ludnością. Zarząd frakcji po rozmowach z władzami miasta i ustaleniami, które pomogą w polepszeniu sytuacji na ulicach będzie wyznaczał cele jednostką, na których opierać będą się ich działania. Dojdzie do kooperacji i współpracy jednostek i organizacji co da wiele nowych możliwości. Stworzy łańcuch poleceń, na którym opiera się system działania w rzeczywistości. Dodatkowo chodzi o polepszenie relacji z mieszkańcami i odciągnięcia ich od łamania prawa różnymi akcjami i wydarzeniami, które zmienią ich podejście do prawa i  funkcjonariusza.
  • FD/EMS – osoba, która zajmie się ożywienie frakcji jaką jest LSFD połączone z oddziałem ratowniczym EMS. Może być to coś nowego w skład czego wejdą jednostki wymienione wyżej. Czyli sam fakt stworzenia nowego miejsca gry dla graczy, wszelakie szkolenia i imprezy masowe w przypadku LSFD. Oprócz tego organizacja powinna dysponować EMS czyli ratownikami, którzy mogliby dotrzeć na miejsce bezpośrednio do potrzebującego, a potem przewieźć do szpitala w celu kontynuacji dalszych czynności ratowniczych. Wiadomo, że przez życie na South Central frakcja na pewno będzie miała czym się zajmować przez częste bójki i strzelaniny w tych okolicach. Dzięki kontakcie z mieszkańcem wschodniej części miasta ratownicy również mogliby przeprowadzać im szkolenia pierwszej pomocy. Pozwoli to utrzymać czynności życiowe rannego do przyjazdu fachowej pomocy.
  • San News  osoby na stanowisko lidera frakcji jaką jest San News. Chodzi o stworzenie  stacji radiowej lub radiostacji internetowej o tej lub innej nazwie, która swoją pracą zachęci mieszkańców do czytania artykułów, oglądania wywiadów i pracy jaką wykonują reporterzy i redaktorzy szukającej sensacji lub wydarzenia. Uczestniczenie oraz organizacja takich wydarzeń pozwoli na zdobycie większej popularności i uwagi. Miasto Los Santos to miejsce, w którym osoby, które wiedzą gdzie być i kiedy by trafić na coś wartego opisania. Szukanie sławnych osób jak gwiazdy lub politycy dla informacji i zdjęć to tylko jedno z zajęć jakimi może zająć się telewizja. Szukanie skandali, wielkich rzeczy, które ktoś chciał ukryć dla własnych korzyści to coś czym zajmują się ludzie pracujący w radiu. Wywiady z ważnymi lub sławnymi osobami na różne tematy, przeprowadzanie sond i ankiet, które pozwolą określić skalę danego problemu i wpłynąć na odpowiednie czynniki. Ma to na celu poprawę danej sytuacji gdy analizowana sprawa to społeczny problem, który dotyka mieszkańców miasta. Działanie służb porządkowych, ich pomoc dla miasta, jak i te gorsze sytuacje to kolejne sprawy warte opisania o ile opinia publiczna będzie miała wgląd w daną sprawę, a dane agencje państwowe podzielą się informacjami.
  • FBI – osoby, która zostanie liderem FBI. Od osoby, która ubiega się o to stanowisko wymagana jest wiedza nt. agencji federalnych w USA, doświadczenie w organizacji porządkowych typu FBI, DEA, ATF. Do tego doświadczenie w organizacjach przestępczych, znajomość możliwości i realiów jakie daje platforma SAMP jednocześnie wzorując się na prawdziwych agencjach, które funkcjonują w Stanach Zjednoczonych. Agencja federalna zajmować się będzie zwalczaniem przestępczości zorganizowanej czyli poprzez żmudne i długie śledztwa agenci docierają do wszystkich informacji nt. danej grupy. Dochodzą do zarządu i dzięki zebraniu solidnych dowodów na daną organizację są w stanie ją zamknąć aresztując wszystkich członków i zajmując wszystkie nieruchomości, które służyły organizacji do nielegalnych rzeczy. Do tego pilnowanie i dbanie o to by świat polityczny trzymał się z dala od układów i korupcji, a jak będzie to czas pokaże. Walka z terroryzmem, zbieranie informacji o grupach i współpraca z innymi agencjami rządowymi w celu polepszenia sytuacji w mieście. Każda większa akcja będzie musiała być poparta solidnymi dowodami i argumentami, które przekonają prokuratora na wystawienie nakazu. Agencja swoje działania prawne opiera na zgodzie prokuratora, który ma wgląd w akta i to on wyznacza kolejne cele. Osiągnięcie ich poprawi bezpieczeństwo na ulicach i zmniejszy wpływ danej grupy na wyznaczonym obszarze doprowadzając do osłabnięcia, a finalnie rozbicia i zamknięcia grupy na mocy aktów prawnych obowiązujących na terenie stanu. Jednocześnie opiekunowie grup publicznych chcą mieć wgląd i bieżące uczestnictwo w to co się dzieję we frakcji obserwując i oceniając na bieżąco jej grę. Ich zadaniem będzie weryfikacja teczek agentów i wystawianie nakazów, czasami uczestnicząc w nich, a czasami tylko załatwiając potrzebne papiery. Opiekunowie jednocześnie z czasem planują wprowadzić dodatkowe wydarzenia fabularne, które oderwą graczy od szarej rzeczywistości agenta federalnego i zmuszą do myślenia i działania jednocześnie mając możliwości kooperacji z innymi agencjami rządowymi jak LSPD i LSFD. Wszystkie szczegóły co do funkcjonowania agencji ustalane są z opiekunami.

 097ca6c0430fa.png

Info:

Osoby zainteresowane stanowiskiem lidera grup publicznych wymienionych wyżej mogą napisać aplikację, w której opiszą doświadczenie w organizacjami, na które się aplikuje, opis frakcji,  pomysł na nią, schemat działania czyli przybliżenie procedur i tego jak będą wyglądać akcje  w wykonaniu frakcji i jej graczy, jak będzie podchodzić do graczy i serwera po tym jak zostanie akceptowana i cele do jakich będzie dążyć. Otwieramy graczom możliwość by utworzyć jedne z najważniejszych grup na serwerze, które będą jednym z fundamentów podtrzymujących serwer. Jest to kolejna możliwa droga to znalezienia odpowiednich osób czyli rekrutacja przez forum gdzie w odpowiednim dziale(Aplikacje) gracze będą składać podanie na wybraną przez siebie grupę porządkową. Czas sprawdzania aplikacji. jest nie określony, opiekun w razie pytań będzie kontaktował się indywidualnie. Na sam początek przewidywane jest stworzenie tych podstawowych organizacji. Dlatego wyniki na lidera FBI zostaną ogłoszone po starcie serwera. Z powodu zmian na forum proszę o wystawienie wszystkich aplikacji ponownie.

Edytowane przez Twitt
  • Lubię to! 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...