Skocz do zawartości
FajtereK

[Gastronomia] Los Santos Donuts

Rekomendowane odpowiedzi

20191008_232648.png

Los Santos Donuts - Najlepsza restauracja która oferuje najlepsze pączki i donuty, oraz inne słodkie przekąski w całym Los Santos. Pewien biznesmen uwielbiał jeść donuty, które przyrządzała mu babcia gdy był jeszcze dzieckiem, postanowił że otworzy własną gastronomię z przepisami babci. Od tej pory każdy kto przyjdzie raz na jednego donuta, zawsze wraca by spróbować ponownie tego smaku jaki jest podawany w tym miejscu. Wszystkie pączki wydawane na talerz czy na wynos są świeże i ciepłe, kubki smakowe naszych klientów zostają zaspokojone, a smak zawsze ten sam.

8g5JShb.png

Lokalizacja restauracji znajduję się w samym centrum Los Santos.

https://i.imgur.com/NfrWT5N.png

dzPGaiQ.png

Cennik pojawi się po przyjęciu aplikacji.

cMZTpp3.png

Cześć, nazywam się Mariusz i mam 18 lat. W gry lubię pograć wieczorami, oraz w weekendy. Jestem osobą spokojną, kulturalną i bezkonfliktową.
Przedstawię się coś trochę, a potem przejdę do sedna podania o biznes. Trenuję MMA (zawodnik), oraz chodzę na siłownię. Za jakiś czas zamierzam zrobić kurs na trenera personalnego, oraz zdobyć uprawnienia na instruktora sportów walk. Jest to moja pasja, z którą jestem na co dzień.
Na poprzedniej edycji dużo poświęcałem czasu grze, myślę że Administracja mnie pamięta, moje starania i grę. Myślę że można mi zaufać co do tego biznesu.
Mam nadzieję że restauracja zostanie zaakceptowana, nie zamierzam zatrudniać byle kogo a też odpowiednie osoby na stanowiska pracownika czy inne ważne role.
Na poprzednim projekcie biznes prowadził ten "TrzyKokosy" którego pozdrawiam, powiedział że nie robi znów biznesu związanego z pączkami więc postanowiłem to w pewien sposób po nim przejąc i nie zepsuć.
Czekam na pozytywnie rozpatrzenie aplikacji!

FajtereK#4738

• Lubię to! 1

VxdFu9a.png

Potrzebujesz grafiki?
Napisz do mnie wiadomość prywatną, a postaram się dla Ciebie ją wykonać!

DIscord : FajtereK#4738
GG : 66184959

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Średniawa totalna - jak nie gorzej, sama oprawa graficzna wygląda jak mały zlepek. Myślałem, że opowiadanie swojej historii życiowej w OOC już dawno minęło i ludzie zawierają tam pomysł na prowadzenie, etc...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym, w aplikacji, przeczytać trochę więcej o Twoich planach na prowadzenie biznesu. Więcej zawartości IC. Według mnie, logo proste, poprawne. 

Edytowane przez Jaracz
  • Lubię to! 1

"Ja-orzeł-nad-wami, wy-karły-pode-mną"

"Stefan Jaracz – polski aktor teatralny i filmowy, pisarz, publicysta; założyciel i dyrektor teatru Ateneum w Warszawie."

"When people get scared, they call 911, when cops get scared, they call K-9"

Go ahead, and run. He likes fast food 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi