Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. A dlaczego usunąłeś góre rozmowy? - pokazałeś tylko fragment gdy zaczeliśmy wchodzić w beef 😘
 3. @Guerrera Jesteś kłamcą. Nie podjechaliście w interesach (chociaż oferowanie arsenału randomowym przechodniom też byłoby słabe), tylko po to, by wygonić nas z dzielnicy, na której próbowaliśmy cokolwiek zagrać. W przeciwieństwie do was nie kozaczyliśmy, wy za to postawiliście się w pozycji władców miasta, którzy mogą decydować, kto mieszka na jakim osiedlu i po którym chodniku stawia kroki. Tamten czarnuch był odwalaczem i został już ogarnięty przez członków ekipy, którzy znajdowali się wtedy na serwerze. Dodatkowo próbowaliście okraść nas chwilę po strzelaninie. Powinniście zostać spakowani do archiwum za kłamanie w żywe oczy. Cały chatlog do wglądu administracji (są tam też jakieś czarnuchy, które zagrały podobne gówno przyjeżdżając do nas chwilę po tym, jak zaczęliśmy grać): https://pastebin.com/AuXpRhWM Wasza prowokacja rodem z jakiegoś gang wars (trochę mija się z twoją wersją, co?):
 4. Zamykam do czasu rozpatrzenia. Niepotrzebne wyzwiska nie wprowadzające nic w sprawe.
 5. Tak może i popełnili ten błąd bo jest cały czas regulamin update. Ale my możemy za to dostać ostrzeżenie nie ma problemu. Jak dla mnie nie wiem co się tu dzieje, ze wchodzac na grę widzę jak się nawalacie na moim rdzeniu bez powodu. Wszystko można sprawdzić w logach i bez spiny. Jak dla mnie my zawiniliśmy jak i w robiąc dm.
 6. Opowiada mi to gość, który strzela dwa razy w sercu miasta w przeciągu 5minut, walisz każdemu BW. to Ty chyba dostales bana za szkodnikowanie, nie ja. więc ja się na ten temat wypowiedzialem.
 7. To Cię w ciula robi, bo Puzu jest jedyny i prawdziwy od 2k9. 😄
 8. Skarga dotyczy okradania po ataku czyli złamania regulaminu org. przestępczych, a nie tego co robiłeś (robiliście) wcześniej bo to było też niezłym cyrkiem.
 9. A więc, wpadliśmy z dobrą inicjatywą do nich na Grove, przywitałem się, chciałem spytać również czy nie potrzebują jakiejś broni lub narkotyków, ale ich odpowiedź po przywitaniu była; [czegoś tu szukasz?, wypierdalaj stąd] przypomne, że aucie siedzialy dwie organizacje, zaczeliscie kozaczyc, to po chwili sie wkurwilismy i kazalismy stad wypierdalac, to logiczne, że nie damy sobie pluć IC w pysk, odjechaliśmy, i dostali ostrzał, choć byl planowany i strzaly lecialy w powietrze, po chwili jedziemy po akcji obok stacji IDLE, nagle dwóch grajków tej org biegla za czarnuchem i strzelala w niego z Colt'a, po chwili jade przez Idle obok pizzeri, zatrzymuje sie czarny premier, dostajemy ostrzal w opony, zaczynamy uciekac przez Ganton - Anzac, Washington - Pershing, aż do naszego terenu na Downtown, wjeżdzam w zaułek gdzie tam Panowie wjebali się w mój motor z któego musiałem już zejść, doszło do strzelaniny 4 vs 1 dwóch od nich spadlo, dwoch ucieklo z miejsca, więc nie widze żadnego problemu.
 10. Czekamy na wyjaśnienia oskarżonego @Guerrera
 11. A czyja to wina? Administracji? Nie kurwa, tylko wasza bo wyście głupie są, polaki, jeżeli tyle dla was znaczy... co?
 12. Wcale się nie dziwię, że ten serwer jest jeszcze większym niewypałem od sarpa. Minutę po zalogowaniu się do gry i wyjściu z interioru podjechały do nas chyba wszystkie organizacje, które były w tamtym czasie online, by kazać nam wypierdalać z dzielnicy. Okradanie po strzelaninach, gwiazdkowanie na czacie, zaczepianie przechodniów/mieszkańców, że są na cudzym terytorium: m(rucznik)-rp?
 13. Wzywam opiekunów @rzadki i @gutox.
 14. Organizacje zamykam. Nie będę tolerował takiego żenującego zachowania lidera organizacji.
 15. Imię i nazwisko postaci oskarżonej: Jaromir Yamadayev z organizacji Garlatschev Bratva Link do profilu oskarżonego: https://m-rp.net/index.php?/profile/284-guerrera/ Przybliżona data oraz godzina zdarzenia: Opis sytuacji: Nie mam zamiaru marnować czasu na rozpisywanie się tutaj nt. tego co robił wcześniej wyżej wymieniony człowiek wspólnie z innymi osobnikami z tejże organizacji. Mam w to wyjebane więc piszę skargę za punkt 3.2. z regulaminu organizacji przestępczych: "Okradanie członków wrogiej organizacji przestępczej z przedmiotów i gotówki po wykonanym ataku jest zabronione (tyczy się to strony atakującej jak i broniącej)" Dowody:
 16. Możecie wrzucić do archiwum.
 17. No, wy to jesteście ogólnie kozakami w tych sprawach - szczególnie widać to po waszych logach, od jutra wstawiam ss'y i jazda z gierką, więcej czasu będę miał to poświęcę te parę chwil na jakieś foty.
 18. Robbery Project umożliwia odgrywanie kradzieży na serwerze, które finalnie mogą przynieść korzyści materialne (pieniądze bądź przedmioty). Udział w projekcie może wziąć każda organizacja przestępcza i osoby podlegające pod jej Housing Project, jak i również organizacje z działu Aplikacje. Aby wziąć udział w projekcie trzeba spełnić poniższe wymagania: minimum dwie osoby biorące udział w akcji kradzieży odgrywanie kradzieży przy pomocy /me i /do (ten punkt w głównej mierze zależy od zysku) przed rozpoczęciem odgrywania kradzieży /call 911 do LSPD i zgłoszenie miejsca dokonywanej kradzieży po skończeniu całej akcji wstawienie odpowiedniego tematu w dziale Przestępstwa odpowiedź w tym temacie według wzoru znajdującego się poniżej Opiekunowie organizacji przestępczych zajmują się ustaleniem zysku za odgrywaną kradzież. Najczęściej będzie to gotówka, której kwota nie będzie przekraczała 5.000$ tygodniowo, a rzadziej unikalne przedmioty. Maksymalna kwota zarobku będzie przyznawana jedynie za kreatywne i wzorowo odegrane akcje. Nie ograniczamy was co do kradzionych dóbr, jednak wszystko musi być w granicach rozsądku. Aby ten projekt nie stał się głównym sposobem dochodu organizacji, ograniczamy liczbę odgrywanych kradzieży do dwóch tygodniowo. Wzór: [b]Nazwa organizacji:[/b] [b]Nicki postaci:[/b] [b]Link do tematu przestępstwa:[/b] [b]Screenshoty:[/b]
 19. Dzisiaj
 20. Krótko, wprowadzić na serwer działające budki telefoniczne pod komendę /budka - wyskakuje nam taki sam panel jak podczas /tel, z tym że każda budka w mieście ma swój własny numer, można na nią zadzwonić i słychać tam powiedzmy w promieniu 3 metrów że ktoś dzwoni.
 21. ** Półświatek obiegła pogłoska, że Larry Toscano - żołnierz z rodziny Sindacco działającej w Las Venturas pilnie potrzebuje pomocy. Zapłaci 10.000$ za doprowadzenie do niego żywego japońskiego inwestora - Hideharu Sakuma, który mocno zaszedł za skórę rodzinie Sindacco. Podobno japońscy inwestorzy są już w Los Santos i dzisiejszego dnia około godziny 20:00 będą odwiedzać okoliczne biznesy w celach nawiązania współpracy, jednak będą oni obstawiani przez jednostki LSPD. ((mini-event dla organizacji przestępczych))
 22. Temat z pogłoskami z półświatka przestępczego ma za zadanie przekazywać informacje szerszemu gronu graczy tej płaszczyzny o tym co się dzieje w środowisku przestępczym. Będą tu informacje o wydarzeniach dla półświatka, eventach, epizodach itp. W temacie stosujemy narrację.
 23. Mario

  Podsumowanie startu serwera

  Filmik jest w trakcie tworzenia.
 24. Kajkor

  Podsumowanie startu serwera

  ja bym na waszym miejscu zrobił jakiś film promocyjny, z jakiś fajnych akcji żeby więcej graczy przygarnąć 🤔
 25. **Devontay przeglądając stronę zauważą swoją Tahomę pod barem**
 1. Pokaż więcej elementów aktywności


Jak rozpocząć rozgrywkę?

W celu rozpoczęcia rozgrywki na serwerze Mighty RolePlay skorzystaj z linku udostępnionego poniżej i dodaj nasz serwer do ulubionych.

  Wejdź do gry!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...