Skocz do zawartości

Regulamin

     regulamin.png

Ogólne:

 1. Na forum obowiązuje wolność słowa, dlatego nie wolno wyśmiewać i obrażać innych użytkowników ze względu na ich przekonania. Teksty obraźliwe lub niezgodne z regulaminem będą moderowane lub usuwane.
 2. Udostępnianie nielegalnych materiałów objętych ochroną praw autorskich jest zabronione.
 3. Publikowanie informacji o komunikatorach lub kontach innych graczy jest zabronione.
 4. Przypadki łamania prawa będą zgłaszane właściwym służbom. Każdy użytkownik forum odpowiada za swoje posty i ich treść włącznie z tymi usuniętymi.
 5. Każdy temat lub wątek ma być umieszczony w odpowiednim dziale, źle umieszczone tematy będą przenoszone lub usuwane.
 6. Tematy, w których toczone są kłótnie, w których gracze wyzywają się lub służące do nabijania postów będą zamykane lub usuwane w zależności od przypadku.

Gracz/użytkownik forum:

 1. Gracz może posiadać wyłącznie jedno konto globalne. W szczególnych przypadkach po zatwierdzeniu administracji jest szansa na utworzenie nowego konta pod warunkiem, że stare będzie nieaktywne. Multikonto ogólnie karane jest stałą banicją.
 2. Sprzedaż, wymiana lub wspólne użytkowanie jednego konta globalnego w zmiana za korzyści z gry jest zabronione i karane banicją. Na konto nie ma szansy włamania się pod warunkiem, że użytkownik należycie zadbał o zabezpieczenia i nie udostępnił hasła innym.
 3. Przerzucanie dóbr lub rzeczy dających korzyści w jakikolwiek sposób jest karane banicją.
 4. Wykorzystywanie błędów na forum lub serwerze w celu osiągnięcia korzyści majątkowych karane jest banicją.
 5. Gracz publikuje swoje komentarze na własną odpowiedzialność. Administratorzy forum Mighty Role Play nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników forum.
 6. Zakaz umieszczania na forum postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z łamaniem prawa i etyki, pornografią, używkami, wzywającymi do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, treści faszystowskich, wulgarnych, promujących przemoc, obrażaniem uczuć religijnych, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób.
 7. Zakaz pisania całych postów przy użyciu wielkiej litery tj. Capslock. Dozwolony do użycia w fragmencie treści do wzmocnienia jej.
 8. Zakaz używania wulgaryzmów, nawoływania i prowokowania do kłótni.
 9. Zakaz reklamowania innych serwerów, stron konkurencyjnych o tematyce GTA San Andreas, Role Play.
 10. Zakaz tworzenia takich samych tematów, powielaniem i spamowaniem nimi na forum.

Administracja Mighty Role Play:

 1. Moderatorzy forum i osoby uprawnione mają prawo do kontrolowania treści wypowiedzi, zmiany lub usunięcia w przypadku łamania niniejszego regulaminu.
 2. Administracja zastrzega sobie prawo do wszystkiego co zostało stworzone na forum Mighty Role Play i staje się to własnością administracji i nie może zostać użyte bez ich wiedzy.
 3. Członkowie administracji mają prawo do upominania, karania, naprowadzania i udzielania pomocy w kwestiach związanych z forum.
 4. Na forum obowiązuje zakaz publikacji informacji lub danych osobowych użytkowników bez ich zgody.
 5. Administracja Mighty Role Play zastrzega sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu, włącznie z wprowadzaniem zmian i poprawek obowiązujących od momentu ich publikacji. Nieznanie niniejszego regulaminu nie zwalnia z nieprzestrzegania zasad i treści zawartych w regulaminie. 
 6. Administratorem danych osobowych jest ekipa Mighty Role Play. Żadne informacje nie zostaną przekazane firmom lub osobom prywatnym. Utworzenie konta wiąże się ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Usługi płatne:

§ 1. Postanowienia ogólne:

 •  1.1 Organizatorem usługi i osobą odpowiedzialną za jej sprzedaż jest Mariusz Orzechowski, zamieszkały 59-300 Lubin, ul. Pawia 56/3, nr. kontaktowy: 669986648
 •  1.2 Dostawcą usługi płatności jest serwis HotPay, będący własnością ePłatności sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Andrychowie 34-120, przy ul. 27-go Stycznia 9, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru pod numerem KRS 0000655383.
 •  1.3 Usługą serwisu premium są wirtualne przedmioty i funkcjonalności, dostępne do wykorzystania wyłącznie na serwisie m-rp.net.
 • 1.4 Użytkownikiem usługi jest właściciel konta serwisu m-rp.net
 • 1.5 Klientem jest osoba, która dokonała zakupu usługi.
 • 1.6 Regulamin może ulec zmianom jedynie z równoczesnym poinformowaniem użytkowników serwisu m-rp.net.
 • 1.7 Zawarcie umowy odbywa się poprzez wybranie odpowiedniego świadczenia, wybranie kanału płatności przez użytkownika i uiszczenia płatności za jego pomocą.

§ 2. Płatności:

 • 2.1 Środkami płatności, które udostępnia serwis HotPay, są następująco: Przelew, BLIK.
 • 2.2 Ceny usługi mogą różnić się zależnie od wybranego sposobu płatności.

§ 3. Reklamacje:

 • 3.1 W przypadku, gdy z ewidentnej winy serwisu m-rp.net użytkownik nie otrzyma zakupionego świadczenia, ma on prawo do złożenia reklamacji poprzez e-mail [email protected]. Zgłoszenie będzie rozpatrzone do 14 dni roboczych od daty złożenia zgłoszenia.

§ 4. Odstąpienie od umowy:

 • 4.1 Klient otrzymuje świadczenie w momencie sfinalizowania transakcji i może je wykorzystać do poczynienie zmian w funkcjonowanie elementu serwisu. Po wykorzystaniu zakupionej usługi - klient traci możliwość uzyskania zwrotu, a tym samym odstąpienia od umowy.
 • 4.2 Jeżeli klient nie wykorzysta zakupionej usługi, może zwrócić się o zwrot z tytułu odstąpienia od umowy poprzez e-mail [email protected] Zgłoszenie będzie rozpatrzone do 14 dni roboczych od daty złożenia zgłoszenia.